| Manticora a întrebat:

In ultimul an pielea mea e tot mai sensibila si ma gandesc, oare chiar e normal sa folosim atat de multe chimicale si parfumuri pe piele? Sapunuri, geluri, lotiuni, 15 tipuri de creme, deodorante, spraiuiri de corp etc etc
Voi cate folositi si cate vi se par prea multe?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca astea ni se vand, asta folosim. Dar poti incerca sapun de casa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu e bine sa le folosim in excess.
cat mai putine atat mai bine.

| ReddY25 a răspuns:

Nu,e recomandat sa fii cat mai natural daca poti.Eu folosesc din cand in cand dar nu mi se par prea multe..Ma spal si cu ceva ecologic, nu mor, chiar e mai sanatos pentru corpul meu laughing

| blackann a răspuns:

Eu folosesc doar produse nontoxice.

inceraca https://biotifulbrands.com/.

Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns:

Eu folosesc doar o crema de fata și una de mâini. Îmi sunt mai mult decât suficiente. happy