| Florentina63751 a întrebat:

In urma cu ceva timp mi-am chinuit foarte rau parul,cu vopsele si decolorante, acum o saptamana m-am hotarat sa ma duc sa ma tund, si m-am tuns scurt.acum am facut prostia de a face cateva suvite blonde. In concluzie, pare iar tocit si ars. In cat timp il voi reface? help me

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Il vei reface cu timpul pentru ca nu scapi de el numai daca il tunzi si din moment ce deja l ai tuns o data, nu iti ramane decat sa mai mergi inca o data si sa ti fileze cat se mai poate suvitele arse

| catalina62572 a răspuns:

Sti ca frumusetea unei fete, se vede de la par nu-i asa? intrebuinteaza vopsele de par care se gasesc in farmacie, nu au atita amoniac care cu timpüul pot deteriore radacina firului de par, iar cu decoloratul trebuie sa faci mare atentie.cumpare un sampon cu laptisor de matca cu puteri nutritive.acesta iti intareste fibra capilara atit in interior cit si in exterior.acesta iti confera o stralucire si iti revigoreaza parul dindui o stralucire glossy de lunga durata. cumpara un balsam care nu costa o cifra tipul casting, si vei vedea rezultatele. intre o vopsire si alta lasa sa treaca macar o perioada de o luna, daca ai un par mai rar mai ales succes te pup. sper ca ti-am fost de ajutor

| cory98 a răspuns:

1. foloseste masca de par si balsam la fiecare spalare.2 dupa ce va creste din nou sad

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Pentru a ajunge iar la o lungime mediu lung cam 5-10 ani

| ioniiiiiM a răspuns:

Foloseste ulei de ricin, se gaseste la farmacie in jur de 3 lei happy