| razadeluna a întrebat:

Intotdeauna purtati parul prins, vara, din cauza caldurii? eu daa

Răspuns Câştigător
| roxxy202 a răspuns:

Chiar buna intrebare! happy nu il port intodeauna prins, in casa da, dar si atunci cand imi vine in ochi, sau mi se lipeste de luciul de buze la fiecare adiere de vand, sau cand bate vantul. rolling on the floor

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părul îl țin legat doar în casă, în rest îl las liber.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Si eu! Vara il tin legat si iarna il las peste urechi, pe post de caciula!

| kindness a răspuns:

Pai da. in casa si cand dorm sau stau prin casa da mereu, dar cand ies afara ii dau drumul si il aranjez pentru IESEALAlaughingrolling on the floor. deci raspuns Da

| madalicious a răspuns:

In majoritate, da. straight face Ca ma enerveaza parul pe caldura asta.laughing)

| Emmeii a răspuns:

Eu nu suport parca sa il tin "dezlegat" laughing.
deci.
si euuu.:-x

| Aleeeeeeee a răspuns:

Nu tot timpul, doar cand e foarte cald afara.

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Frumoasa intrebarestraight face

| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

Si eu ...Caldura asta ma omoara

| carpediem a răspuns:

Da, i-l am pana la fund si-l rasucesc pana se face "sfoara" si apoi i-l pun intr-o husa dintr-un ciorap si apoi matlasez cu siret. E foarte comod si nu se tocesc varfurile... desi sunt baiat. Oricum nu-l tunde.

| cristinaanamaria a răspuns:

Pana vara trecuta il purtam lasat pe spate desfacut, vara asta pentru prima data coc, si noaptea cand dorm coc si cand ies in oras si cand stau prin casa, nu il mai suport nici macar coada, m-as tunde chiala da e pacat cati ani m-am chinuit sa creasca pana la fund

| AdelinaC a răspuns:

Eu nu cu toate ca il am lung pentru ca parul este izolator termic si niciodata nu transpir la spate daca mi-l las desprins.In plus ma protezeaja si de soare.

| mihaela0205 a răspuns:

Da si eu vara il tin strans ca ...is so hot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat. Eu imi prind parul in functie de ocazie. Desi il am destul de lung (mai lung decat jumatatea spatelui), majoritatea timpului il tin desprins. Doar in casa il prind in coc, pentru ca ii ofera volum si ii da o forma frumoasa, cu usoare onduleuri.