| anonim_4396 a întrebat:

Intr-o zi, cand am mers la cinema, era un om acolo, care m-ia cerut adresa de e-mail, nr de telefon, numele, varsta si prietenia ( ca AMIC ). Ce credeti ca au insemnat aceste lucruri? Apoi, cand am intrat pe mess, era si el, mi-a dat BUZZ, o gramada de link-uri cu poze cu el, m-a intrebat lucruri gen virginitate... Si m-i-a zis daca vreau sa ne intalnim, am acceptat. Ne-am intalnit in SIR, ne-am plimbat. Iar apoi, cand eram la Mc.Donald 's, m-a intrebat daca am prieten, i-am spus ca nu. Apoi a continuat sa-mi trimita mesaje, pupici me mess, link-uri cu el. Vreau toate parerile. Multe, multe.

36 răspunsuri:
| KeshaTikTok a răspuns:

Nu-mi place Hannah, e o porcarie, la fel cum esti si tu. Si cand o sa mai merg la cinema, fii sigura ca o sa merg si cu iubitul meu, asa ca nu are cine sa-mi mai ceara adresa de messenger. Si daca pun intrebari penibile, le pun ca asa vreau eu, si ca sa aflu ceva raspunsuri, de la fete de 11-12-13 ani, nu de la una ca tine de 300 de ani. Si daca tot ai deschis si acest subiect, ca tu ai inceput sa ma injuri, eu il termin. Asa ca PA, fetita.

| Giutsa a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Bn skumpa. Asa sa fie ca tine... Dar iti dau un sfat cand mai iesi la ``cinema`` sau unde te duci tu ai mare grija ce faci.Si eu am un frate cam de aceeasi varsta k tine. Nu as vrea sa i se intample cv rau. Si nu ar trebui sa iti fie rusine sa recunosti ca ai varsta pe care o ai. Noi ti-am dat sfaturi numai ca sa te ajutam si sa nu patesti ceva rau.Nu a vorbit nimeni aici spre rau. In fine. Ai grija de tine si alta data nu mai da nicio informatie personala despre tine unui necunoscut ca in ziua de azi s`au intamplat prea multe. Iti zic ca la o sora mai mica nu in nume de rau. Si app nu am 300 de ani laughing.Am doar 20. Te pup

| KeshaTikTok a răspuns (pentru Giutsa):

Multumesc, ca in sfarsit ti-ai dat si tu seama ca nu am mintit ca am 19. Si pe mine nu m-a interesat ca tu sau celelalte/ceilalti, ma-ti luat in serios sau nu. Eu doar am vrut pareri. Tu poti sa razi de mine cat vrei si cat nu vrei, eu oricum rad de toate, din cauza intrebarilor penibile pe care le pun, gen alea care spun ca s-au MASTURBAT, sunt niste proaste.Si daca tu vorbeai de mine ca nu stiu gramatica, vezi cum prescurtezi din BINE in BN, cum pui K in loc de C. Si ca tot am incheiat, si eu " MA PUP "!

| Giutsa a răspuns (pentru KeshaTikTok):

De fapt esti prea proasta ca sa iti dai seama ce am zis.Nu am zis in niciun moment cate cred. Nimeni nu crede tot ce ai mintit in commenturi. Am vrut sa vb frumos cu tine dar cu animalele nu ai ce sa vb. Si e problema mea daca prescurtez deoarece eu stiu sa scriu corect si imi permit sa scriu cum vreau spre deosebire de tine care nu stii sa legi 2 cuvinte. Esti o tiganca de 11 ani care nu a fost lasata sa mearga la scoala. Te`ai casatorit de la 9 ani si ai deja 5 copii. Un bulibasa betivan rolling on the floor care te scoate la produs... Si nenea ala de care vorbeai in intrebare era vreunu care te-a prostit te-a f***t si gata... Ma mir cum de ai acces la internet. Probabil iti trimiti copii la cersit si vi la sala de net. Trist, foarte trist! Ce sa zic numai bine! Si in loc sa te pupi singura mai bine te-ai spala ca puti!

| KeshaTikTok a răspuns (pentru Giutsa):

Te obosesti sa scrii de geaba.

| OriginalRubby1996 a răspuns:

1. Vrea sa te duca intr-o retea de prostitutie
2. Vrea sa iti faca rau.
3. Te vrea neaparat
4. Se razbuna dintr-o cauza anume sau a facut pariu cu cineva laughing
Una din ce am spus eu e sigur.
FUNDA? :*