| aicha_4910 a întrebat:

Intre ce ore ar trebui sa stai sa te bronzezi? dar nici sa faci insolatie :*? fundita... fundita :*:*

Răspuns Câştigător
| Byushka a răspuns:

Intre 8 -12 si 15 jum-17 happy pentru ca intre 12 jum si 14 sunt razele cele mai puternice si iti proveca si arsuri daca nu te'ai dat cu cremawinking... la orice ora te'ai duce uh sa te bronzezi nu uita de crema cu protectia minim 6, de ceva pe cap si apa so ai in permanenta cu tine happy. te'am pupat happy ai grija kiss

5 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

De dimineata pana la 11 si de la 17 pana cand apune soarele

| ancan a răspuns:

Poti sa te duci la plaja de la 8 pana la 11, maxim 12. apoi de la 4 la 6 dupa amiaza
este recomandat sa eviti orele cand soarele este extrem de puternic

| Reinkaos a răspuns:

Dimineata intre orele 7-10 iar seara intre orele 16-20! Este cel mai indicat.sunt din constanta si crede-ma ca o stiu pe pielea mea laughing

| Altair a răspuns:

Ai putea sa stai de la 7 dimineata pana la ora 12 MAXIM 13 dar risti sa te arzi sau sa faci insolatie, si de la ora 16-17 pana cand se mai insereazawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine sa te feresti de soare intre orele 12:00-16:00.Deci poti sta sa te bronzezi inainte de 12:00 sau dupa 16:00.