| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare daca sunt gras la fata o crema lifting m-ar putea ajuta? Daca da, recomandati-mi una

5 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Iti recomand sa folosesti Nivea Visage

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu cred ca o crema poate sa subtieze obrazul. Poate eventual sa-ti indrepte unele mici riduri de expresie sau sa-ti contureze fata. Daca slabesti la corp vei slabi si la fata si asta ar fi singurul remediu... cred eu. Oricum la mine asa functioneaza. M-am ingrasat peste tot in mod egal, iar cand am slabit am slabit la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca te-ar ajuta o crema poate o operatie

| andreig a răspuns:

Intr`o intrebare anterioara spui ca ai tenul deschis acum ca e gras si daca esti BAIAT de ce te intereseaza liftinguri frate? sigur nu esti pe invers? crezi ca pe o fata o va interesa daca ai tu operatii la fata? din contra risti sa-i provoci scarba...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm nu cred ca daca arat bine sunt "pa invers" sau fata intelegi daca u vrei sa ramai asa cum esti de la d-zeu si ai trasaturi perfecte (desi nu cred, dupa limbaj, sau cel putin trasaturi psihice)problema ta, ai grija de viata TA nu de a ALTORAwinking