| level8 a întrebat:

Intrebare pentru barbati. Cum si cu ce mai bine sa te razi?

Răspuns Câştigător
| kukubau a răspuns:

...gillete fusion, 5 lame vibratoare laughing(ma tine cate juma de an si mai bine chiar o rezerva)+ intensa (schiuma da barba) tongue,

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Gel de ras sau ca spuma iti pot recomanda cea de la Malizia, e super. Eu folosesc Gilete Blue 3, sunt foarte bune.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Detin un aparat de ras Panasonic care are acumulator si merge si la 220v, poti sa-l folosesti atat acasa cat si atunci cand mergi cu autoturismul.

| Arthur a răspuns:

Philips cu trei rânduri de cuţite şi pompiţă de gel.

| Klara a răspuns:

@liviu09: asa o spus si Hitler rolling on the floor

| liviu09 a răspuns:

BrAun e cea mai fina si cel mai bine taie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu toporu fratelaughingrolling on the floorrolling on the floor... i-ale pe toate la rand si vz care merg mai binelaughing>...