| Natassha a întrebat:

Intrebare pentru elevii de liceu: ce fel de ghiozdan aveti?

Răspuns Câştigător
| Mia a răspuns:

Ghiozdan pe spate Daniel Ray si genti.Cand ma imbrac mai sport iau ghiozdanul, cand ma imbrac mai elegant, iau o geanta...

12 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Nu port ghiozdanlaughing

| Denisa a răspuns:

Geanta foarte marelaughing Ador gentile enorme:X

| G a răspuns:

Ghiozdan de pus in spate. laughing
de la daniel ray. din ala cu un buzunar in fata.

| Derye a răspuns:

De cangur!

Conteaza? Ghiozdan sa fie, nu faci parada modei, cari cartile in el. Nu zic ca ar trebui sa iei orice carpa, dar nu conteaza ce iti iei, atata timp cat e curat si functional.

| Foxilikkkă a răspuns:

Geanta, destul de mare si incapatoare. E alba si cu tot felul' de desene cu negru tongue

| georginika a răspuns:

Pai.eu in primul an de liceu am purtat ghiozdan, acum mi-am cumparat genti.big grin

| andreeaaa1 a răspuns:

Eu nu sunt eleva de liceu dar cred ca s-ar potrivi un ghizdan gen geanta de postas dinacela pe umar:d

| User a răspuns:

D-ala de se ia pe spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Converse all star (acela pe o parte)

| Heath a răspuns:

Negru.

| →Đąy☺ǻnną← a răspuns:

Pe umar big grin

| bubu16 a răspuns:

Un daniel ray cu un buzunar mic in fata negru si cu un dragut imprimeu cu flori roz si gri