| andrick a întrebat:

Intrebare pentru fete:Cu ce sa ma imbrac azi? Stiu ca se pun multe intrevari de genul asta, dar chiar nu stiu! Cred ca toti stim de scoala altfel ..etc..Astazi merg la cinema si este foarte cald afara.Imi puteti da idei de haine, accesorii si coafuri? Multumesc. Vot. Funda. Cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| RoxyAngelPink a răspuns:

Pai uite ai putea sa iti iei un tricou cool ( special roz), pantaloni scurti tip blugi sau chiar blugi. Ai putea sa iti iei niste tenisi cool si bratarimai multe pe o mana. Nu uita sa fie parul dezlegat sau legat sus (cum vrei tu). Sper ca te-am ajutat macar cu ceva. Funda?

1 răspuns:
| MusicLOVE125987 a răspuns:

O bluza cu o esarfa cool, blugi rupt si o bereche de Tenisi...big grin