| 1ianuarie1februarie a întrebat:

Întrebare pentru fete: cum să impovizez un aparat de marire a buzelor? Pe net am găsit aparatul, dar costă 1 milion şi ceva.

6 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Eu zic sa-ti vezi de treaba ta, oricum noua baietii nu ne plac fetele cu buze de peste.
Poate vrei sa-ti ranesti buzele si sa regreti dup-aia...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aparat de marire a buzelor... unde dracu a ajuns lumea asta?

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca ar fi bine sa te lasi asa cum te-a lasat mama natura si nu cauta sa faci artificii..pentru ce?
Ai vazut ce fel au ajuns cele care si-au pus silicoane/ botox si cate si mai cate.
Se cauta naturalul fetelor!
O zi bunahappy

| Solutionistul a răspuns:

Fa-ti un iubit.o sa-ti umfle el buzele

| JamilaGizeh a răspuns:

Ati innebunit toate cu marirea buzelor...Credeti ca o sa fiti mai frumoase daca aveti ventuze pe fata.

| pinkberry320 a răspuns:

Poți să sugi aer dintr-un, de exemplu, capac de biberon, să îl ți în așa fel încât să nu intre aer în el, și apoi îl dai jos și ai buze umflate laughing
Deși eu cred ca ar trebui să le lași așa cum sunt