| anonim_1647 a întrebat:

Intrebare pentru fete: cum se numeste aparatul acela de epilat de la braun silk epil care cica ia si firele f mici? se face reclama la el. este bun, mi-l recomandati?

5 răspunsuri:
| Naspa6969 a răspuns:

De ce nu. Dar tu esti baiat ca daca esti ai grija sa nu se strice. rolling on the floor

| BiancaB a răspuns:

Philips satinelle ice? Asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tpb.ro - dotari si consumabile pentru saloane de infrumusetare

| ottovintila a răspuns:

Singura metoda de epilat care sa ia toate firele de par este un epilator profesional cu ceara de unica folosinta pe care il poti lua de la Total Pro Beauty www.tpb.ro

| anonim_1647 explică:

Nu sunt baiat! si am intrebat cum se numeste. mersi d ajutorwinking