| Eddie_4354 a întrebat:

Intrebare pentru fete. mi-am cumparat ieri benzi pentru punctele negre de pe nas. am urmat instructiunile. lleam tinut 15 minute dar niciun rezultat. am impresia ca nici nu sau lipit calumea. voi cum le folositi? explicati-mi retaliat va roghappy

Răspuns Câştigător
| DiamondStph a răspuns:

Trebuie sa te uiti cum o dai jos, de sus in jos sau invers, nu mai tin minte exact, eu folosesc de la Nivea, dar acum nu am instructiunile respective la mine.

2 răspunsuri:
| Eddie_4354 explică:

Tot nivea am si eu. insa nu s-a luat nici macar unul.

| Eddie_4354 explică:

Uitasem sa imi ud nasulbig grinlaughing