| ave1994 a întrebat:

Intrebare pentru fete si baietii care se pricep la look-uri de scoala pentru fete: Imi dati si mie idei pentru saptamana asta, cum sa ma imbrac? De ex: luni-jeansi,camasa,bleah, bleah.

Răspuns Câştigător
| Kitty20 a răspuns:

Luni credk o sa fie cald asa ca ai putea purta o fustita cu un tricou sau maieutz pe deasupra un sacoas sau un bolero sau un pardesiu daca e mai frig si in picioare cizme sau ghetutze subtiri de primavara sau pantofi(balerini) Marti: Blugi cu o camasutza si in piciore niste balerini sau niste adidasi(gen gheata daca ai) Miercuri: Poti purta un trening ( daca ai unu misto) cu adidasi sau tenesi(tinuta ast o poti schimba cu una dintr'o zi cand ai sport) Joi : Blugi, tricou, tenesi sau inlocuiesti tricoul cu un maietz si pe deasupra iti pui o camasa sau un plovar cu nasturi mici descheiat Vineri:Colanti cu bluza, tricou, sau maieu mai lungutz, tenesi(de preferat), si pe deasupra hanorac sau plovar cu nasturi, deschis FUNDAA?

3 răspunsuri:
| ave1994 explică (pentru afrodita3333):

Iti dau si tie funda, raspunde la o intrebare de-a mea, dar fara sa fie vreun rasp. castigator.

| crazyinlove a răspuns:

Depinde cum e vremea.In general, eu adoptez un stil iubit de multe dintre fetele naturale : jeansi+tenisi+tricou/camasa sa se asorteze! in fiecare zi alte culori. Catre partea machiajului ti-as recomanda un strugurel de culoare roz-crem ( ceva cu tendinta de natural) daca ai pete pe fata un pic de pudra, la ochi maro deschis http://www.google.ro/......tp?/imgres colt cam asa ( aplicat). Am auzit ca sunt la moda ''ochii de pisica '' facuti cu eye las ceva in genu ( acum depinde cum sunt profesorii si ce varsta ai )http://www.google.ro/......tp?/imgres cam asa doar nu asa strident! si fara negru jos! La partea cu parul desprins sau coc ( e la moda, dar daca incerci alceva si iti sta bine e ok ) incerca ceva degenul http://www.google.ro/......tp?/imgres Sper ca te-am ajutat :) Te pup. Funda?