| 1Q a întrebat:

Intrebare pentru fete voua ce parfum barbatesc va place cel mai mult, adica care va impresioneaza cel mai mult ma intereseaza marca si modelul

4 răspunsuri:
| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Parfumul Blue de la Avon, Black XS by Pacco Rabanne si One Million.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Mi-au plăcut așa de mult încât și eu le foloseam uneori chiar dacă erau pentru bărbați.
Black Suede Touch
Full Speed
Instinct
Toate trei de la Avon.
Am încercat un parfum superb care nu dispăruse mirosul de pe mâneca cămășii nici după o lună, pur și simplu mă îndrăgostisem de el.
Invictus - Paco Robanne.
+ Dior-Homme Intense la fel îmi place foarte mult.
Ultimele două sunt mai scumpe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să aducă o tentă de dulce, dar nu tipicul de la femei.
Ah, şi să nu mă facă să strănut.
Sau să nu se dea, că pe mine nu mă deranjează.

| eudoareuu a răspuns:

Http://www.infoparfum.ro/top-10-parfumuri-barbati/
Astea miros cel mai bine. Eu le ador.
Cel mai mult imi place Paco Rabanne one Million.