| Mia a întrebat:

Intrebare pentru fetele care se pricep... Ce nuanta de blond are parul Roxanei Vasniuc? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:17&biw=1152&bih=628 stiu ca e cam mica poza, dar...Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MidnightLady a răspuns:

E blond cenusiu. Numele depinde si de marca de vopsea. Unele o numesc si blond mediu, blond natural inchis, blond aluna, blond nisipiu etc.

8 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Este un blond cenusiu.

| AndrogynBeauty a răspuns:

Blond champagne. Dar depinde mult şi de modul în care pica lumina, de ajustările digitale care s-au făcut ulterior pe fotografie. Dar ceea ce se vede, mă duce cu gândul la un blond champagne.

| Sapphire a răspuns:

Cred ca e un blond miere.

| Madalina1455684 a răspuns:

Buna.
Din cate vad... e asemanator cafelei cu lapte. daca vad eu bine.
Si parca ar mai fi o tenta de cenustiu.Parca.nu sunt sigura

| Deniisze a răspuns:

Blond mediu happy

| JjJjH9 a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......_hairstyle

deci, blond natural.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... un blond mai inchis. spre ciocolatiu