| IrinaAndreea a întrebat:

Intrebare pentru fetele iubitoare de bentite cu funda!

Pe ce parte o purtati? Intr-un episod din Gossip Girl, Blair a spus ca trebuie purtata pe dreapta, dar de multe ori chiar ea o poarta pe stanga, la fel si restul fetelor pe care le-am mai vazut pe strada. Este vreo parte "corecta" sau chiar nu conteaza?

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Nu este o regula.Eu o port si pe dreapta si pe stanga, depinde. Uneori poate iti sta mai bine pe dreapta, alteori pe stanga.
Acum depinde si cum e fundita.De obicei pe stanga se vad mai bine cele finute, iar pe dreapta cele mai mari.

8 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Nu conteaza laughing
Dar, eu o port pe dreapta, poate pentru ca sunt scriu cu dreapta si toate lucrurile(aproximativ) le fac cu mana dreapta.

| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca chiar nu conteaza happy.

| ASPLiacy a răspuns:

Eu una nu cred ca are importanta.winking
Mie insa imi sta mai bine cu funda pe partea stanga.winking

| ZapaciLaa a răspuns:

Mai corect ar fi trebuit purtata pe partea stanga. asa o port eu. dar nu e chiar obligatoriu. o poti purta si pe partea cealalta sa arate mai interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are importantalaughing, eu o port pe dreapta:X.

Baftaa`!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dependenta de cararea parului si de forma fetei

| Lory407 a răspuns:

Mda...eu de obicei imi pun bentitza cu funda pe partea opusa bretonului :*

| odesiko a răspuns:

Stanga