| Copil.rouz.:x a întrebat:

Intrebare pentru reprezentante avon/oriflame.

Cum v-ati descurcat la inceput si cum v-ati gasit cliente de incredere?happy

Dau fuunitsaaalove struck

2 răspunsuri:
| Ysha a răspuns:

Pai clientele de icredere sunt cele pe care tu le cunosti de mai mult timp si ai incredere in ele cum ar putea fii prietenele tale cele mai bune... e foarte greu la inceput dar te obisnuiesti repede! succes :*

| madalina97_7913 a răspuns:

Pot sa spun ca m-am descurcat de minune la inceput. mai ales ca am gasit foarte multe cliente care comanda in fiecare luna cate ceva. daca vrei cliente de incredere cauta prin clasa pe la tine. sigur gasesti pe cineva care adora bijuteriile si cosmeticele ( cui nu-i plac oare rolling on the floor ). tu?