| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare referitoare strict la parul blond-drept sau ondulat. Cum este cel mai cool - cool: parul complet blond sau la radacini saten deschis si in restul parului blond? Care blond este mai atragator: blondul deschis sau blondul nisip?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă ești băiat și ai parul relativ scurt e mai ok un blond mai natural, nisipiu cum ai zis tu. Nu e vorba de cât de atrăgător e parul, ci cât de atrăgător ești, sincer 2 culori vizibile in par nu prea arătată bine, ma refer la parul mai scurt de umeri.