| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea asta o pun dupa ce mi-a atras atentia alta intrebare.laughing
Nu m-am gandit niciodata sa o pun.
Deci iarna, toamna, primavara am ochii caprui ciocolatiu, iar vara odata cu deshiderea parului, in lumina capat o nuanta ciudata portocaliu-auriu, dar asta numai cand mi se deschide si parul, daca se inchide revin la nuanta normala.
Cum se numeste chestia asta?

Răspuns Câştigător
| vladut7373 a răspuns:

Eu cred ca tii se schimba corpun in functie de anotim si mie mii se intampla la fel

4 răspunsuri:
| EncoreAbcd a răspuns:

Buna,stiu chestia asta mi se intampla cu parul straight face. Sti e ciudat sa ma intrebe lumea mereu daca m-am vopsit e aiurea... Cat despre culoarea ochilor cateodata sunt mai inchisi alteori sunt atat de ''stralucitori'' adica sunt foarte caprui un maro foarte frumos tongue sa zic asa, ehh ma amuza chestia asta. Pe mine una nu ma face sa ma simt ca o ciudata ma face sa ma simt ''speciala'' happy. A si nu stiu cum ce cheama lucrul asta atat timp cat nu-mi face rau e ok happy totusi si eu sunt curioasa =]]

| anonim_4396 explică (pentru EncoreAbcd):

Chestia cu parul i se intampla si unei prietene.Il avea blond, iar toamna saten inchis.big grin

| EncoreAbcd a răspuns (pentru anonim_4396):

Da stiu vara blond portocaliu si iarna bruneta =]]. Trebuie sa vezi partea buna ''ma vopsesc'' fara sa folosesc vopsea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau aveti chestii asemanatoare?laughing