| Patrăţel a întrebat:

Intrebarea mea este urmatorea, gasesc la farmacie daca intreb Farmec - lotiune pentru tratarea unghiilor cu vitamina B5? sau ce alte produse care sa se gaseasca prin farmacii, plafare si nu cu preturi ff mari mai stiti? adica unghiile mele se exfoliaza, si au un aspect urat.

2 răspunsuri:
| inutzza21 a răspuns:

Incearca ulei de ricin, e foarte bun si ieftin, e o metoda naturala si face bine si la par. Succes

| inutzza21 a răspuns:

Uleiul de ricin e foarte ieftin si il gasesti la plafar, este recomandat si pentru gene si pentru par. Succes