| sweetgirl_1922 a întrebat:

Iti mai creste parul daca il faci cu ondulatorul?thinking

3 răspunsuri:
| AlecSSyA a răspuns:

Da iti creste, dar in mai mult timp sivei avea parul ars si subtire incat vei fi nevoita sa il tunzi.Aceeasi problema o intalnesti si la placa de intins parul.

| LiDi-DiDy a răspuns:

Iti creste dar o sa ti se arda si o sa ti se faca foarte subtire...asa ca te sfatuiesc sa nu te faci foarte deshappyhee hee...

| georgiana a răspuns:

Placa, ondulatorul si alte metode de facut parul ti-l ard, mai ales daca ti-l faci des, cand ai sa bagi mana in par ai sa te sperii. Daca folosesti rar, adauga un balsam si o masca de par.