| pikco a întrebat:

Iti tai parul`doar ca e vara si e cald?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îi tai vârfurile pentru îngrijire, nu că este vară sau iarnă.
Vara se poate prinde părul.
Pa, pa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu îţi tai părul pentru că e vară şi cald. Vârfurile trebuie tăiate mai des. Însă părul lung în opinia mea e mai ok, poţi face mai multe cu el, arată mai binehappy

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu'mi tai parul nici să mă plateşti

| Etelca a răspuns:

Da adica aloo eu asa fac si imi sta mai bine cu parul scurt

| pikco explică:

Asa cred si eu :X

| AndutzaAndu a răspuns:

şi pentru asta, dar îmi tund părul şi pentru că de la un moment dat firele se despică şi nu mai arată sănătos firul de păr şi părul in sine.

| nodeerskulls a răspuns:

Nu, ca doar d-aia dau banii pe moate de par, nu? Sa-mi tina parul cand ma incurca sau mi-e cald.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
pentru ca e vara pot sa-l prind ca sa nu`mi fie cald...
in niciun caz nu-l tai straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Ocazional tai varfurile, pentru ca se deterioreaza si se despica