| Derye a întrebat:

Justin Bieber's haircut. Parul lui Justin Bieber!

Salut!

As vrea si eu sa'mi fac parul ca lui Justin Bieber. Mereu mi'l pieptanam in genul ala, dar nu gaseam un artist dupa care sa iau un exemplu.
Nu vreau sa'mi spuneti de gen, du'te la o coafeza ca ti'l face ea, caci nu am in oras. Pare rau, vreau sa'mi spuneti de unde sa tai. Adica in curand ma duc la frizer sa'mi taie putin din parul de la spate pentru. ca devine prea lung si as vrea sa'mi spuneti ce face tipul asta sa'i stea asa.

Mersi frumos!

Răspuns Câştigător
| soph999 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=pN4luzkhhyM uite aici dupa ce isi spala parul il usuca in directia in care vrea sa stea(de ex in dreapta)tine fheonul orientat in partea respectiva si se usuca asa si ramane...nu stiu daca te-am ajutat, dar sper ca da:D

6 răspunsuri:
| Derye explică:

Nici un raspuns concludent! Ala doar isi usuca parul, si tu doar mi'ai dat poze cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.BeautyQuickTips.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da deci. derye. uite si eu sunt un mare fan ...eu am de ex bretonu dat in partea stanga si imi sta doar in partea dreapta ca el ca in stanga nu prea sta. uite ca sa putem vb mai mult baga.: ktalyn_vip2008

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe youtube si iti arata cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna mersi pentru compliment casa ai parul ca mine iti trebuie un gel care il aplici cand te-ai spalat pe cap, gelul se numeste gold, frizeria unde mi-am facut parul, este pe str 4 bulevardul mihai viteazu acolo o sa-ti dea si gelul gold