| geanina3 a întrebat:

L'oreal paris sublime mousse are amoniac? si as vrea niste opinii(cat dureaza pe par, miros, adauga volum sau strica volumul) si daca o cutie de aceea miar ajunge pe mar mediu (sub piept) si cum vi s-a parut. p. s.: as vrea sa ma fac roscata. cine raspunde la toatea aceste intrebari funda + vot la toti ceilalti :*

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
Dureaza cam o luna asa,dupa isi pierde din intensitate,putin cate putin.
miroase frumos(a sampon)
mie mi s-a parut ca adauga volom
iti ajunge cu sigurantahappy
mi s-a parut buna, si eu tot roscata m-am facut, mi-a iesit uniform culoarea
mult succes:*

1 răspuns:
| princess a răspuns:

Eu nu am folosit`o in schimb pot sa iti dau niste informatii despre ea:sublime mousse se aplica,ca un simplu sampon si ofera o culoare ultra naturala,este o vopsea care se aplica,ca o spuma,pentru a avea o culoare uniforma trebuie sa fii destul de generoasa cu,cantitatea pe care ti-o aplici in ciuda faptului ca se aplica,cu usurinta ai grija sa folosesti manusi si sa iti protejezi hainele pentru ca o vopsea tot vopsea ramane. contine putin amoniac si are un miros abia perceptibil cat despre volum cum am mai spus inca odata la o astfel de intrebare, vopseaua nu are cum sa iti ia sau sa iti dea volum, pur si simplu asta tine cont doar de cum iti usuci parul happy! daca ai multa cantitate de par eu iti recomand sa folosesti doua cutii iar daca ai putin par si subtire ia decat una ca iti ajunge! success