| RoxanelBombonel a întrebat:

La aceste sandalute [ http://img259.imageshack.us/img259/17/30lei2.jpg ], ar merge o gentuta din acelasi material sau pot purta si una din material textil?

3 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Depinde de materialul textil. Sansalutele sunt finute si merg foarte bine la o ocazie. Strasurile le fac "pretioase", asa ca depinde de cum arata materialul textil din care e facuta geanta.

| Lienukaaa27 a răspuns:

Ar merge o gentuta, de aceeasi culoare si acelasi model.Dar parerea ta e mult mai importanta!happy