| Izabella265 a întrebat:

La banchetul de clasa a-12-a trebuie neaparat ca fetele sa se duca in rochie?

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu.
Dar dupa o sa te barfeasca toata scoala, inclusiv profesorii. O sa zica "Uite-o si pe aia, a venit in blugi si ticou. De parca nu putea sa-si ia o rochie." Si chiar daca o sa spui ca nu-ti va pasa de ce zic altii, o sa te simti aiurea.

| W3R4 a răspuns:

Nu e o lege sa vii in rochie, pana la urma trebuie sa-ti placa tie si sa te simti comoda.
si nu cred ca-ti va pasa prea tare de ce zic altii, nu? ^_^

| Andeuta a răspuns:

Bineinteles ca NU. Poti alege sa porti chiar o fusta si o bluzita mai elegante si chiar o salopeta eleganta. Am avut cologe care au purtat salopete la banchet si au fost foarte admirate. Deci esti libera sa alegi nimeni nu iti impune.