| Lorennna a întrebat:

La ce este buna solutia Elizabeth Arden visible difference, skin balancing exfoliating cleanser? a folosit cineva?

Răspuns Câştigător
| Aayan a răspuns:

Buna. Il am eu.
Ptr tenul meu a avut efect de hidratare completa, exfoliaza pielea. E buna.
Insa depinde si de tenul pe care il ai. Eu ti.l recomand doar daca ai tenul mixt. >:d

| Lorennna explică (pentru Aayan):

Si cum se foloseste?laughing. recent l-am primit si eu si nu stiu cum sa-l folosesc. :d

5 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Este o lotiune cremoasa pentru fetele /femeile cu tenul spre gras, avind rolul si de a face un mic gomaj ( printr-o exfoliere delicata) si de a curata porii de secretiile uleioase specifice tenului gras, facind pielea cu aspect de curat si catifelat.
Eu am ten mixt ( predominant uscat insa) si am folosit 2 mostre de la Sephora pentru zonele in care fata e mai grasa. Am fost multumita.

| Lorennna explică (pentru michelia):

Si cum se foloseste? laughing. recent l-am primit si eu si nu stiu cum sa-l folosesc. :d

| michelia a răspuns (pentru Lorennna):

Daca ai tenul normal, fa-l cadou cuiva apropiat, pentru ca nu-ti trebuie ( mai ales ca te vad foarte tinara).Se aplica cu mina pe fata demachiata si se sterge cu un tampon/discheta dupa citeva minute.

| Lorennna explică (pentru michelia):

Ok, mersi :*