| LoveisallIneed a întrebat:

La ce foloseste crema eyelifting si de la ce varsta e recomandata folosirea sa?

2 răspunsuri:
| Alexandrughita a răspuns:

Rolul principal este de a revigora tenul, de a-l face mai proaspat si de a prevenii imbatranirea pieii

| Gabitza18 a răspuns:

Crema eyelifting stiu ca se foloseste la revigorarea tenului..si pentru a preveni imbatranirea pielii. daca ai o varsta frageda nu e recomandata.cel mutin peste varsta de 20 de ani..stiu ca se foloseste. Eu am folosit-o si ..acum am mici riduri pe langa ochi-.- si am de abia 17 ani.