| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta ati invatat sa va impletite singure, in coada impletita in spic?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Singura nu pot sa mi-l fac ca lumea dar pe altcineva pot face

| zurick a răspuns:

Inca n-am invatat, dar mi-as dori...Pe mine ma ajuta alta persoana daca vreau sa ma impletesc (prietena de-a mamei)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu am invatat sa ma fac singura...inca.
Bunica mea ma impletea cat am fost micuta.
Te pup!

| xBya a răspuns:

Cam pe la 12, dar nu vad relevanta.

| Katoky a răspuns:

Buna!
Eu inca nu stiu dar vreau sa invat singura nu e obligatoriu sa inveti de la o varsta mica si daca vrei sa iti faci si nu sti cum roaga pe cineva sa te ajutewinking
Te pup!

| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Genul asta de coafura este destul de grea pe noi.
Eu de exemplu nu stiu!
Te poate invata cineva care este priceput, te previn ca va fi greu sa iti faci singura.
Nu conteaza anii, poti invata si la 50 de ani.
Nu este o lege sa stii la 5 ani.
Intelegi?
Sper ca ti-am fost de folos.
Pa.

| sweetgirl68 a răspuns:

10ani am inavat dupa net

| AnduBlondi a răspuns:

Cred ca la 8 ani.Mama imi facea mereu cand eram mica. happy