| karavakia a întrebat:

La inaltimea 1.67 este mult 64 de >kg?:big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Monyka_4278 a răspuns:

Eu cred ca depinde f mult de constitutia corpului.eu am 1, 60 la 65 kg la 37 de ani si nu pot spune ca sunt grasa (prea multlaughing glumesc binenteles). dar la inaltimea ta eu cred ca e f bine.nu-ti face probleme.nici silfida nu-i prea bine

14 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Nu, e chiar mai putin decat ar trebui sa ai. Cele doua trebuie sa fie direct proportionale ( 1. 67 cm cu 67 kg, spre exemplu) happy

| Denisa a răspuns:

E bine atata timp cat nu vrei sa fii model s sa arati a fata normala, frumoasa cu forme.

| Th3eo a răspuns:

Putin big grin

| Tweetymrrr a răspuns:

Ar trebui sa o ai intre 57-si 67. Deci este ok!
batting eyelashes

| Ady00pk a răspuns:

La fete e putin, doar putin peste limita.La baieti e ok

| Dee0tzaA a răspuns:

Cam da, perfect ar fi sa ai 55-60kg.

| AnA19MaRiA a răspuns:

Cam mult caci eu am 1, 73 si am 60 de kg si imi este cam mult:-P
In jur de 57 de kg ar trebui sa ai ar fi ok:-D

| anyska a răspuns:

Poate putin cam mult dar nu cred ca exagerat.
m-am uitat pe net. zice ca e normal.
in alta parte am bagat eu de la mine ca ai 16 ani si zicea ca greautatea nu trebuie sa fie mai mica de 52 kg sau sa depaseasca 70 kg tongue
esti ok in general nu-ti face griji!

| Feliciann a răspuns:

Este foarte mult daca esti fata si pentru un baiat este foarte mult

| timeea7 a răspuns:

Daca esti fata...mda.putinhappy

| St3fU a răspuns:

Io am 1, 67 si am 55 rolling on the floor creca e bine undeva pe la 60 thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin

| Marius151 a răspuns:

E greutate normala, funda happy? pe la 68-69 incepe sa fie mult

| FackingJungle a răspuns:

Eu am 1. 68. 14ani. 48-49kg... mi se pare ca esti ok