| afrodita3333 a întrebat:

La mall sunt reduceri pana la sfarsitul lunii august sau au fost doar la inceput? In jur de data de 22-25 cam cat la suta sunt reduceri?

2 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Din cate am observat eu ( sunt din Bucuresti ) in malluri nu mai sunt asa multe reduceri. Intr-adevar, sunt cateva, dar nu mai sunt multe cam de pe la inceputul lui august pentru ca au bagat articole noi in stoc.

Reducerile difera, de la 20% pana la 70% [ rareori la 70 ].

| sweettkarina97 a răspuns:

Sunt reduduceri pana la sfarsitul lunii august.reduceri pot fii de la 30%-70%
sunt haine foarte frumoasesi nu sunt foarte scumpe.