| 342 a întrebat:

La noi la scoala trebuie sa avem parul prins. Dar nu as vrea sa imi fac coada. ceva mai diferit. Ceva idei? Am parul cret.

Răspuns Câştigător
| ioniiiiiM a răspuns:

Poti til prinzi intr-un coc in varful capului, poti sa til prinzi in doua codite, sau poti sati impletesti o coada intr-o parte sau daca nu-ti place nimic din ce am insirat poti sa stai in fata oglinzii si sa incerci coafuri originale...

funda? puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| Bomb0nika a răspuns:

Prindel coc su impletesteti 2 cosite!

| oOSmileoO a răspuns:

Da' si la noi la scoala s-a shimbat directoru si a pus tot felul de reguli stupide si diriga ne pune p fete sa ne prindem parul' dar eu nu mi-l prin si nici nu port uniforma...

| vlad1000 a răspuns:

Nu iti face este pentru cele cu par lung tu ai par cret

| cudyu007 a răspuns:

laughing) la scoala se merge cum vrei tonguelaughing ia incearca... sa vezi ca dupa c se plictisesc profii sa iti atraga atentia te lasa asa

| roxystomp a răspuns:

Impletit. Prins sus. Sunt foarte multe feluri de a prinde parul in coada si de a arata original... Poti cauta pe net cum sa impletesti parul ceva mai diferit sau diferite feluri de al prinde sus jos sau intr-o parte...

| 342 explică:

Mda. la noi la scoala nu se merge cum vrei. Daca nu iti prinzi parul poate profa' sa iti scada nota la purtare...

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Coada spic, bentita draguta, doua codite jos mai largi...
http://www.divahair.ro/......ecesc.JPG.