| SuperLover a întrebat:

La o rochie de ocazie scurta cream ce culoare sa fie pantofii si plicul pentru a nu fi chiar seaca? Vreau sa ies in evidenta, dar totusi sa nu fiu de prost gust. Thnx!

7 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Sa iesi in evidenta?! atunci eu zic aurii sau argintii, amandoua.

| asdfghjklș a răspuns:

Incearca rosu

| Boniboon a răspuns:

In niciun caz aceeasi culoare, la fel cum reiese din intrebarea ta. La o rochie crem nu o sa mearga orice culoare, incearca un alb, sau negru. Nu stiu ce sa zic, ia toate magazinele la rand, vezi ce-ti place, ce se potriveste, si sper ca va iesii bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie negre amandoua

| Emeline a răspuns:

Aici personal consider ca materialul joaca un rol foarte important! La o rochita din saten de exemplu nu imi place deloc cum arata pantofii lacuiti!

Pentru a scoate din anonimat o rochita crem, recomand pantofi turcoaz http://media.onsugar.com/files/2011/04/15/4/1547/15472703/image_3.jpg iar pentru plic, as opta pentru ceva foarte elegant, dantelat poate.

| thebest_6743 a răspuns:

Cel mai bine la culoarea crem merge maro de lucrul acesta sunt sigura asa ca daca ai avea niste pantofiori maro cu crem ar arata de minune, numai imagineaza-ti