| floricicadecolt a întrebat:

La voi in scoala este obligatoriu sa va tineti parul legat sau nu?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu, la liceul meu nu este nicio asemenea regula pentru fete.

| Sakura13574 a răspuns:

Nu este obligatoriu sa tin parul prins, dar sunt unii profesori care iti mai spun sa iti legi parul...

| CrazyGirll a răspuns:

Dacă părul e mai lung profesorii ne obligă să ni-l prindem, nu toate fetele sunt obligate să-şi prindă părul. Spre exemplu, pe fetele cu părul mediu profesorii le lasă să-şi ţină părul în vânt laughing.

| Jolenne a răspuns:

Nu, în niciun caz.

| Henriette1165 a răspuns:

La noi, nu. Doar ca profesoara de franceza mai atrage atenti ecolegelor mele din clasa care mai vin cu parul dezlegat. happy

| Aaddiinnaa876 a răspuns:

La noi nu, nu exista nici o regula sa iti ti parul legat, dar in unele scoli la uni profi nu le plac sa te vada cu parul liber, ci trebuie sa il ai tot timpul prins.

| Ayakawelwel a răspuns:

Nu