| kitty00 a întrebat:

Luciul de buze Glazewear Sparkle Dazzling Diamond + Balsam de buze stralucitor+Inca un luciu de buze gen "sticla"+Un parfum asa mai micut+Crema de maini+O crema cu trandafiri pentru fata+Lac de unghii transparent,crem si maro deschis}AVON. ce imi mai pot luat? Tot asa pentru scoala,pregateala, etc.

1 răspuns:
| FashionDream a răspuns:

Tu astea le folosesti pentru scoala? Luciu Glazewear Sparkle Dazzling Diamond mi-se pare putin cam prea, colorat, pentru scoala..ma rog.
Mai ia un rimel transparent, un fond de ten...nu stiu incearca ceva care sa para mai natural.