| anonim_4396 a întrebat:

M-a invitat prietenul cu el la o nunta. Nu cunosc pe nimeni si nu stiu sa aleg o rochie lumga sau scurta? El e cat mine la inaltime si nu as vrea sa iau tocuri ce idei aveti?

Răspuns Câştigător
| Kimberly2005 a răspuns:

Eu zic să iei o rochie scurtă. E la moda și îți va fi ușor la dans. Ai putea să îți pui tocuri (nu-i nimic rău ca te faci mai înaltă ca prietenul), insa poți și fara tocuri, la fel ca la rochie, îți va fi ușor la dans și nu arată rău.
Distracție plăcută!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-ti scurta. Rochiile lungi mi se par prea mult pentru o nunta, mai ales ca nu cunosti pe nimeni.
Eventual doar daca e un local foarte foarte elegant si de fite, dar merge si o rochie scurta daca e eleganta.

| Lioana a răspuns:

Rochia lunga e mai eleganta. In rochia scurta te misti mai usor la dans.