| anonim_4396 a întrebat:

M-am bronzat cu pete pe picioare(la solar_). am urme albe... daca ma exfoliez cu un gel de dus exfoliant, exista sanse sa scap de ele?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Exfolierea trebuia făcută înainte, acum se va lua şi bronzul...deşi un gel de duş exfoliant nu-i chiar atât de abraziv ca amestecul de măl-ai cu tărâţe.Mai bine corectezi cu nişte autobronzant până ajungi la plajă/ştrand.PS-Amuzant robotul... exagerează corectând de-aiurea!

2 răspunsuri:
| fame a răspuns:

Incearcawinking

| Deeeia a răspuns:

Nu preah