| oompaloompa a întrebat:

M-am cam plictisit de hainele mele, as vrea sa incerc ceva nou cine imi poate da idei?

Răspuns Câştigător
| CookieXDede a răspuns:

Pai poti sa cauti noi combinatii, sa-ti cumperi niste accesorii in asa fel incat sa le dai un nou aspect. Daca esti o fire artistica si sti sa cosi sau ma rog... ai o masina de cusut la dispozitie poti sa-ti si creezi tu hainutele, sau sa le transformi pe ale tale. In rest poti sa te duci la magazin si sa-ti cumperi ceva nou. big grin Mda.
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| DiaMrrr a răspuns:

Http://celemaitarihaine.blogspot.com/ uitate jos la blogul acesta poate te va ajuta:*pup