| ioana375 a întrebat:

M-am decis sa ma tund in scari dar sunt cam indecisa in ceea ce priveste bretonul. Nu stiu cum sa mi-l fac, ce sfaturi imi dati? happy

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Pai bretonu ti se va potrivi foarte bine daca ai fruntea lata si fata alungita( bretonul rotunjeste fata si micsoreaza fruntea).
Insa si daca ai fruntea mica si fata rotunda e posibil sa iti stea bine cu breton asimetric. Parul in scari mi se pare ca merge mai bine cu breton si e mai misto daca ai breton pentru. ca in ziua de azi putine fete mai au breton si mie mi se pare ca suntem mai speciale cele care avem breton, ne deosebim de restul lumii. Uite aici bretonul in functie de forma fetei: http://noifetele.ro/beauty/re_beauty_feature_details.php?id=111
Succes!

4 răspunsuri:
| Ditto a răspuns:

Pai daca ai fruntea mica ti-ar sta bine un breton dar daca fruntea ta este mica ti-ar sta bine si fara sau intr-o parte...dar poti sa intrebi si ce cel/cea care te tunde ...ca stie mai bine(daca te duci la un specialist)

Bafta!

| FlippyFlippy a răspuns:

Poti sa te tunzi in scari dar fara breton! funda?

| bianca2409 a răspuns:

Lasa-ti bretonul iti va sta foarte bine. ascultama.asa am si eu bretonul.la fel ca tine am gandit si eu la inceput, dar am incercat sa imi las bretonul si acum imi sta foarte bine.

| federica a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta bine acum trebuie sa vrei tu