| glitt3r a întrebat:

M-am gandit sa-mi fac parul luni, la scoala asa: http://www.youtube.com/watch?v=X8zVi4NF7Uo. Mie imi place foarte mult si am incercat deja ieri, acasa. E prea 'exagerat' pentru scoala?

Răspuns Câştigător
| dsadasdsada a răspuns:

Nu cred ca e prea exagerat, ce... un par impletit si lasat intr'o parte? Eu una...cand imi va creste parul mult mai lung chair imi voi face parul asa.winking P. S.: Ai gusturi big grin

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi se pare ca e exagerata pentru scoala!
e chiar draguta coafuralove struck

| T30D0RA a răspuns:

Nuuuu. Arata chiar bine! :X

| NoNameYou a răspuns:

Este foare ok, depinde cum te imbraci, daca te imbraci mai casuale este fain dar nu este totusi cam exagerat luni la scoala?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi se pare ca fiind exagerat
mi se pare cool:X

| Jadis a răspuns:

Ai scoala luni?

| Alina_2047 a răspuns:

Poti sa ti-o faci. E chiar draguta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mai am scoala luni si marti.

| Messyhair a răspuns:

Nu.Este chiar foarte frumos.Insa trebuie sa ai parul putin mai lung ca sa-ti poti impleti parul.

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Mie imi place foarte mult si chiar nu este exagerat, poti merge cu aceasta coafura la scoala.

| magdwtza a răspuns:

Deci e superba coafura. mie imi place foarte mult. mai ales daca ai parul lung. si nu e exagerat pentru scoala. bafta!