| Girl17_2450 a întrebat:

M-am ingrasat la fata(obraji) :-scrying in rest nu sunt grasastraight facesi fac miscare des si nu inteleg dcstraight facecum sa scap de obrajii astia durdulii?sad

5 răspunsuri:
| Nousername a răspuns:

Nu ai cum.E ca si cum ai zice cum sa scap de urechile astea mici.Stiu cum e. Naspa.
Whatever. happy

| Anxx a răspuns:

Asta e forma fetei tale, din pacate nu prea ai ce face. Probabil acei " obraji durdulii" sunt de fapt pometi, care i-ai mostenit de la cineva din familie. Cunosc multe persoane de acest felhee hee.

| djingeras a răspuns:

Eu cred ca unei fete i sta bine mai durdulie in obraji asa ca pararea mea este sa ramani asa

| Girl17_2450 explică:

Nu consum alcool* decat ff rar la o petrecere

| nutu_7251 a răspuns:

Poate este din cauza consumului de alcol