| mardeamor a întrebat:

M'am tuns asa. http://static.cinemagia.ro/img/db/actor/07/21/51/maite-p erroni-799448l.jpg cum imi pot prinde parul.as vrea 2 codite sus sau jos dati'mi si mie niste poze cum sa mi'l strang:(mersi

3 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

2 codite ca la fetite laughing

| Derye a răspuns:

Stiu ca asta n'are nici o legatura cu intrebarea, dar de cate ori ma uit la avatarul tau ma duce gandul la...Nikita :\ serios = )) nu stiu de ce.

| Ioana1984 a răspuns:

Parerea mea e ca cu codita nu sta prea frumos.Mai bine cumpara 2 clestisori mici negri cu model cu sclipici si prinde-l stanga, dreapta si sta mai bine, parerea mea.Mult succes.