| idontcareeeeee a întrebat:

M-am vopsit fix acum o saptamana tot parul.
Acum vreau sa imi fac si ombre, credeti ca este bine sa ma vopsesc astazi sau mai astept?
Vreau urgent raspunsul!

3 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Ti-ai ars parul foarte tare facandu-te de la radacina si probabil vrei cu decolorant nu? Trebuie sa astepti sa treaca cam o luna pentru al nenoroci si mai tare cu diluant sau poti sa te speli zilnic pe cap sa scapi cat mai repede de culoare si dupa sa iti faci ombre nu iti afectezi asa tare parul daca faci pe culoarea naturala decat pe vopsea.

| BigG a răspuns:

Mai asteapta, poate peste o saptama o sa ai alte mofturi.

| idontcareeeeee explică:

Nu vreau sa ma decolorez. Vreau sa ma vopsesc peste vopseaua care o am acum in tot parul.