| zuzuliana a întrebat:

M-ar interesa un fond de ten ...care sa-ti dea luciu fetei si sa iti arate fata cat mai naturala, adica sa nu para incarcata...va rog dati-mi un exemplu de produs...

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Si eu folosesc Clinique pentru ten uscat, este foarte bun, sunt multumita de el, il folosesc de aproape 2 ani si nu am de gand sa il schimb vreodata. E cam scump, este adevarat dar tine mult, pana la 6 luni pe mine. Incearca-l si ai sa vezi. Clinique acopera o gama larga de nevoi.

7 răspunsuri:
doiny
| doiny a răspuns:

Eu folosesc artistry, un fond de ten foarte bun de la amway. imi da un aspect natural si imi acopera in mare parte pistruii.

| monicaclaudia a răspuns:

Ok aici ai multe despre fond de ten http://www.kudika.ro/articol/frumusete/3867/Fond-de-ten/pagina-2.html
eu folosesc ca si multe alte femei Clinique, Superfit Makeup uite aici situl cu toate nuantele http://www.charm.ro/make-up/fond-de-ten/clinique-superfit-makeup.html

| miriam a răspuns:

Maybelline care nici nu se vede si are putere mare de acoperire, dar trebuie sa stii sa alegi culoarea potrivita

| alessandra a răspuns:

Iti recomand Clinique soft finish makeup pe care il folosesc si eu. E cam scump dar pe mine m-a tinut un an in conditiile in care l-am aplicat aproape zilnic, asa ca merita investitia.Inca ceva:pentru a obtine acel finish usor lucios e bine sa ai pielea hidratata.Si iti recomand ca dupa aplicarea fondulu de ten si a blush-ului sa puverizezi pe toata fata apa termala; obtii un look super natural si uniform, iti spun din proprie experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc fondul de ten Infailible de la L'oreal este foarte bun (cel putin pentru mine) si poti aplica dupa un iluminator pentru zonele pe care vrei sa le scoti in evidenta (sa luceasca si sa dea senzatia de fresh si sanatos)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca un fond de ten de la Avon cu efect de calmare.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung S3650 Corby