| adina_6125 a întrebat:

M i.75 si 49 de kg... ce haine credeti ca ma avantajeaza?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Originalitatea ta unde mai e daca ajungi sa te imbraci dupa cum iti spun altii, asa faci tu in viata, faci ce spun altii. Te imbraci asa cum vrei, asa cum te simti bine, degeaba te imbraci sa iei ochii sau sa arate bine daca tu nu te simti lejer.

2 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Largi si vaporoase cred. Culori pastelate sau deschise. Depinde si de conformatie, dar as zice ca esti cam slaba si probabil peste 2-3 ani vei echilibra silueta dupa cresterea in inaltime, ar fi bine sa nu te obisnuiesti cu un ritm sedentar si neaparat sa ai grija la caderile de calciu, si sa faci analize anual.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Hainele rock \m/