| maia_2994 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine va rog cu niste siteuri de cumparaturi online? ma refer la haine.si la niste preturi acceptabilebig grinms

3 răspunsuri:
| andrew_9324 a răspuns:

Pe langa cele postate de Legiuitoarea sunt si niste blog`uri dragute cu haine vintage, noi sau second hand, un simplu search pe google si gasesti zeci de site`uri gen :) dar uite ca sa te ajut :http://fffunkylolita.blogspot.com/, spor la cumparaturi :pe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
www.tarafashion.ro, www.quelle.ro, www.maxime.ro, www.yokko.ro, etc.
Pa, pa.