| sweetela a întrebat:

Ma duc la ziua unei colege si nu am idee ce tinuta sa port. Idei?

Răspuns Câştigător
| alexandru0sorin a răspuns:

Man este important intr-adevar sa te imbraci in ceva in care te simti bine si sa iti placa in oglinda cum arati ca e important sa fii increazatoare in tinuta proprie ca sa impresionezi

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Unde o face?! Daca intr-un restaurant sau ceva mai elegant ia-ti o bluzita sau o rochie dar nu foarte pompoase, ceva simplu gen o rochie neagra simpla si niste balerini. Ea e gazda, ea trebuie sa iasa in evidenta. Daca e ceva cusual, un local eventual va si plimbati dupa o pereche de blugi sau colanti c-o bluza draguta si ghete/cizme.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Fa un exercitiu in fata oglinzii, imbraca-te si in pantaloni/si in fusta/si in rochita si vezi cum te simti tu cel mai bine.
De obicei, pantalonii sunt cei mai indicati.
O zi buna happy

| Miron_Ariana_1999 a răspuns:

Daca e intr-un loc mai elegant i ati o rochie cu care sa te admire toti daca e la ea acasa i ati niste colanti si un tricou sa fi comoda sper ca te-am ajutat

| Maryanalin a răspuns:

Iti dau un sfat. poarta ceva in care sa te simti bine si nu incomod. ceva care sa fie placut!