| cristina93 a întrebat:

Ma gandesc la vara, desi vine iarna :)) imi plac cizmulitele de vara cu mode indiene, ceva de genul asta http://www.okazii.ro/......Shop.html, dar cred ca pot gasi asa ceva si pentru iarna, ceva cu blanita, ma puteti ajuta cu niste imagini, si de unde pot comanda?

3 răspunsuri:
| DeeAnna. a răspuns:

Sa stii ca am cautat.Pt ca si mie imi plac si mi-ai dat o idee buna pentru niste incaltari. Dar nu am gasit mai nimic interesant pe net... Poate te interesezi si gasesti un centru unde se face incaltaminte unicata...Nu stiu...Asta ar fi o varinata...Am auzit la niste prietene de asa ceva...happy

| cristina93 explică:

Am cautat si eu pe net de m-am zapacit laughing am sa caut, sa vad daca gasesc undeva sa imi fac incaltaminte la comandahee hee...mersi pentri idee happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da le poti gasi la magazinul din Calea Mosilor 256 CityShop