| 009 a întrebat:

Ma o fusta dintr-un material fff asemanator cu blugul de noanta asta
http://www.bizoo.ro/......806724.jpg
ce asi putea face din ea? e destul de lunga?

FUNDA! pentru cele mai misto idei

Răspuns Câştigător
| Zara_8585 a răspuns:

Sa tio tai si sa tio faci scurta iar dupa sa faci niste blugi din ea cu niste taieturi...

8 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Sa o imbraci? raised eyebrows nu inteleg intrebarea asta, nu stii sa te exprimi

| Emena a răspuns:

Bai ma lasi? oh go on de cand "as" se scrie "asi " si la "e destul de lunga!" se scrie "e destul de lunga?" asta e parerea mea, asa ca nu mai comenta!

| Emena a răspuns:

Da, din cate vezi, scriu perfect.Si mai invata si tu sa scrii :*

| Emena a răspuns:

O dar vai oh go on esti sigura ca o sa fac asa? nu mai vorbi despre ceea ce nu stii.si daca ma iau de altii, care este problema ta.eu i-am spus cum se scrie corect.asa ca tu ar trebui sa nu mai comentezi, nu eu. nu te mai baga in seama degeaba. ce crezi, ca esti mai interesanta asa? nu draga, stai linistita.nu e deloc asa

| Zara_8585 a răspuns:

Emanuela ea stie sa se exprime tu nu stii sa intelegi. a zis clar ce poate face din fusta aia.ca fusta nu mai vrea ea sa fiestraight face ce ii asa greu?

| Zara_8585 a răspuns:

Iauzi la eastraight face Poate vreau sa comentezstraight face da las-o frate sa scrie cum vrea ea:S ce. tu scrii perfect?

| Zara_8585 a răspuns:

Emanuela eu nu-s tau sa scriu "las-o" straight face
Si daca te prind pe real parca te vad" aa da.eu sunt aa emanuela aa da aa ce faci.stai aa uite un cal care seamana cu un aa caine!
Deci te rog frumos nu te mai lua de altii. daca sie i sar lua de tine tiar conveni?

| babyangel a răspuns:

Pantaloni scurti, gentuta cool love struck (n-am inspiratie asa mare acum)