| Hmmmm a întrebat:

Mai e cineva aici care sa raspunda la o intrebare despre fashion? este destul de urgent.

Răspuns Câştigător
| buburuzAndreea a răspuns:

Incerc eu. Spune! big grin

8 răspunsuri:
| Hmmmm explică:

Sa va explic mai mult...sambata este botezul cuiva iar eu o sa am un rol foarte important acolo fiind verisoara cea mai mare si organizatoarea petrecerii.in fine ...ca outfit am ales o pereche de pantaloni largi dintr-un fel de stofa dar sunt largi (asa cum se poarta acum )si o bluzita din voal ca aceasta http://3.bp.blogspot.com/......D.JPG.doar culoarea difera si imprimeul dar ca forma e la fel.este cu muuuult roz.a...si am decis sa o port cu umerii goi.ma rog...nu e important cum fac asta ci faptul ca o sa am umerii goi.la pantofi am ales niste pantofiori decupati in fata cu toc inalt. iar la geanta am ales un plic. toate acestea(adica pantalonii plicul si pantofii )vor fi negre deoarece bluzita este deja destul de colorata.problema e ca nu stiu ce alte accesori asi mai putea pune. m-am gandit la un lantisor subtire dar lung cu pandantiv dar nu stiu daca se potriveste.bratari nu vreau deoarece maneca bluzii vine cam pana la cot si nu cred ca ar merge. voi ce imi recomandati?

| Hmmmm explică:

Annda de unde esti?big grinscuze indiscretia...blushing

| annda a răspuns:

Eu zic sa nu pui nimic la gat ar fi prea mult din cauza bluzitei incearca o pereche de cercei (clipsuri mai mari ) si un inelus. In orasul tau poti gasi la meli melo (sunt reduceri la niste ineluse si am vazut modele chiar foarte simpatice). Succes!

| annda a răspuns:

Suceava

| annda a răspuns:

Sunt destule clipsuri de seara, n-am gasit un model pe net sa-ti arat, dar incerc sa descriu. Putin mai mari, cu strasuri sau tot felul de pietricele si multe modele. Sau poti cauta la bijuterii niste cercei tot gen clipsuri oarecum mai stralucitori si un inelus roz (ti-am zis ca sunt meli melo destule modele de unde sa alegi). Mie mi se pare ca arata mai bine cu niste cercei nu foarte lungi si cu umeri goi. Daca tot veni vorba de pedichiura iti poti decora singura unghiutele (sunt multe nails stickere si le gasesti la majoritatea magazinelor care au oje ).

| buburuzAndreea a răspuns:

Te-a sfatuit foarte bine Annda. Nici eu nu cred ca se potriveste un colier, fie el si lung. Daca bluza este cam la fel de complicata ca cea din imagine, in niciun caz. La cercei eu cred ca s-ar portrivi nu doar clipsurile, ci si tipul asta de cercei: http://www.morena-boutique.co.uk/......20gimp.jpg sau http://www.themysticcorner.com/images/Zodiac_Earrings.jpg E totusi un botez, clipsurile mi se par mai mult de zi. Depinde si de stilul tau. Sper ca stofa din care sunt facuti pantalonii nu e prea groasa, ca asa nu ar merge cu voalul din care e facuta bluza. Inelul poate fi negreu dintr-o nuanta de roz. Daca plicul e de lac ar trebui sa fie si pantofii tot cu lac. Pantofii fiind desfacuti in fata, trebuie as ai grija cu pedichiura. Mmm cam atat. Distactie placuta la boteeez! Sa se faca mare bebele!

| iulia_5454 a răspuns:

Poti sa iti pui o bratara finuta si cercei ca doar nu o sa iti stea parul lipit de fata sa nu se vada deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BuburuzAndreea merci mult.nu...pantalonii nu sunt din stofa groas. u am dat mare pret cerceilo deoarece o sa am parul desfacut iar parul meu este lung si cret si nu o sa se vada.plicul nu e din lac, dar pantofii da. sper sa arate bine totul.